Розробка і виготовлення гіроакумуляторів на персональне замовлення під будь-які потреби.
Гіроакумулятор
Ідеальний накопичувач енергії для різноманітної техніки.
Гіроакумулятори мають найширшу сферу застосування, неперевершені переваги в порівнянні з іншими акумуляторами, головними з яких є довговічність, енергоємність і екологічність.
Здатні накопичувати енергію в нічний час і виділяти її в денний, таким чином, згладжуючи навантаження на електростанції і синхронізуючи їх частоту.
Десятки років зберігати енергію, без жодного обслуговування та при раптової необхідності виділити її.
Все це робить Гіроакумулятори—акумуляторами майбутнього.
За питомою енергоємністю, Гіроакумулятори поступаються лише кріоакумуляторам і дизельним або іншим паливним генераторам, а також мобільним атомним електростанціям. Але потреба кріоакумуляторов в підтримці постійної низької температури (-70 ° С) і вибухонебезпечність з виділенням потужного електромагнітного імпульсу при перевищенні температури вище температури надпровідності (вище -45 ° С) позбавляє кріоакумулятори конкурентної переваги. Дизельні та інші паливні генератори вимагають частого обслуговування, паливо має властивість випаровуватися, сточуватися ... і в кінці кінців для безперебійного живлення, генератори вимагають присутності акумулятора. Атомні станції, вимагають утилізації відпрацьованих енергоносіїв. Порівняно з Літій-іонними акумуляторами (Li-ion від мобільного телефону, ноутбука, Приусу ...), гіроакумулятори мають переваги в питомій енергоємності (майже в два рази вище), необмеженій кількості зарядів-розрядів та довговічності (не мають обмежень).
Забудьте про заміну акумуляторів в ДБЖ (UPS) кожні 2 роки та про їхнє замерзання, встановивши нестаріючий (25 років гарантії) Гіроаккумулятор замість кислотно-свинцевих акумуляторів. Так вартість стандартного Гіроаккумулятора 84 Вт (12 В 7 А / ч) складе 87 €. І хоч його вартість в 9 разів вища за кислотно-свинцевий акумулятор, проте його довговічність (25 років гарантії) компенсує цей недолік.
Ось власно сам носій енергії— супермаховик з борного волокна:
Принцип його дії дуже простий:
Він працює в двох режимах— 1-2-3 та 3-2-1:
І) Заряд:
Через електронний контролер 3 енергія поступає на статор 2 і розкручує ротор 1, перетворюючи таким чином електричну енергію в кінетичну, яку легко розрахувати за формулою:
Ek=f(ωImRr)
де:
f — Функція
ω — кутова швидкість обертання маховика;
I— момент інерції маси відносно осі обертання;
m — маса маховика;
R — радіус зовнішнього кола маховика;
r — внутрішній радіус порожнистого маховика.
(Існує безліч помилкових формул, але істинна эдина)
ІІ) Розряд:
З ротору 1 кінетична енергія поступає на статор 2 і перетворюється у електричну енергію, яка через контролер 3 поступає на двигун/генератор автомобіля:
Завдяки рекуперації, одного заряду 50кВт, вистачає на
Підрахуємо:
Ø Електроенергія: 50 кВт/200км Х 36 коп/кВт = 18 грн/200км = 9 грн/100км
Ø Бензин: 8 літрів/100км Х 18грн/літр = 144 грн/100км
ü Маємо економію 135 грн/100км, або 100-9/144*100=93,75% !!!
При встановлені гіроакумулятору на авто, з’являються додаткові переваги:
Ø Під час м’якого гальмування, гіроакумулятор рекуперує в себе кінетичну енергію авто, це менше 1% загального заряду, отриманого з джерела електричного струму, на приклад, з мережі 220V, таким чином заряджаючись, а при розгоні та їзді розряджаючись. Ефективність всього циклу 1-2-3 — 3-2-1 становіть ККД до 99,8%.
Ця властивість надає можливість економити 95% пального у поєднанні з двигуном внутрішнього згорання (ДВЗ), тобто в гібридних авто, що призводить до економії пального
з 8 л/100км до 0,4 л/100км
з 10 л/100км до 0,5 л/100км
з 15 л/100км до 0,75 л/100км
з 20 л/100км до 1 л/100км
з 25 л/100км до 1,25 л/100км
Ø А потреба в наявності свинцево-кислотного, чи будь якого іншого хімічного акумулятора зникає!!!
Ø На додачу до всіх якостей, гіроакумулятор, завдяки гіроефекту надає автомобілю додаткову стійкість, стабільність і безпечність, тобто для перекидання автомобіля потрібно прикласти набагато більшого зусилля!!!
На цьому автотранспорті ця технологія пройшла якісне випробування і нарешті настав час впроваджувати її в серійне виробництво:
Так виглядає гіроакумулятор під капотом авто:
А так у салоні:
Ось так виглядає стаціонарний гіроакумулятор для використання у приміщенні:
Ось з чого він складається:
Для великих потужностей, на приклад на електростанціях, промислових підприємствах... використовують зовнішні гіроакумулятори, але їх необхідно встановлювати нижче рівня землі, аби запобігти пошкодженню в наслідок землетрусів, ураганів, терористів та інших форс мажорних обставин:
Усі найновіші високі технології, не зважаючи на їх неймовірно-високу вартість, поєднані в космічних апаратах, одними з яких є й гіроакумулятори: